Привіт!
Я, Юрко, соціальний підприємець.
33%
Інтернет-магазин футболок, які змінюють світ на краще.
"Якось на одному семінарі з соціального підприємництва я сидів і слухав доповідача. Розглядались різні приклади роботи соціального бізнесу за кордоном: відкриття кав'ярні, виготовлення випічки, друк на футболках… Футболки!? І тут мене осяяло. А якщо на футболках друкувати такі дизайни, які б закликали суспільство звернути увагу на існуючі навколо проблеми? А якщо виділяти певну частку прибутку з продажу самих футболок, тоді кожен міг би долучитись до спроби вирішення цих проблем. З того моменту у мене з'явилась конкретна ціль, яку я поступово втілюю у життя."
Місія:

Ми створюємо можливості для наших клієнтів не лише яскраво виглядати, але й змінювати світ на краще.

Наша діяльність:

Ми друкуємо дизайни на важливі соціальні та екологічні теми, а 33% від прибутку з кожної проданої футболки ми спрямовуємо на фінансування проектів з вирішення відповідних проблем.


Нами створено одягофандінгову платформу «Impactoria». Будь яка громадська організація може зареєструвати проект з вирішення певної соціальної або екологічної проблеми на цій платформі. Ми розробляємо дизайн та виготовляємо футболки відповідно до теми проекту. Разом з організацією-партнером ми просуваємо футболки. 33% від прибутку йдуть на фінансування проекту організації-партнера.
Географія: м. Біла Церква, Київська обл., Україна
Зв'язатись з нами:
33percent.com.ua

E-mail: 33percent.com.ua@gmail.com
+38 (095) 504 15 00
+38 (096) 432 60 02