Привіт! Я, Галина Плотницька,
соціальний підприємець!

Ba&Di Freelance
Агенція з працевлаштування літніх людей.
Мене називають по-різному: пані Галина, Галина Борисівна, тьотя, старша жінка, бо мені 60. Але є два найдорожчі у цілому світі для мене імені. Це Ма і Ба. Ма у мене одне, а от Ба - цілих чотири. Моя дочка багато років працює головним бухгалтером у великих компаніях. У неї четверо малих дітей і чоловік, який із 2015 року служив у зоні бойових дій. Пам'ятаючи, як хочеться у молоді роки встигнути все, брала турботи про дітей та дім на себе.
Якось влітку, гуляючи з нашими двійнятами-сюрпризами (а подвійний візок-караван привертає увагу) помітила, як сумно проводжають нас поглядом немолоді жінки. Розговорившись, зрозуміла, що їхні онуки мешкають в інших містах і навіть країнах.
Коли ж зять вирішив закінчити свою військову кар'єру, у мене з'явилося більше часу, і я почала вивчати психологічні та фізіологічні аспекти старіння, писати для своїх однолітків мотиваційні пости. А потім все сталося блискавично та казково: курс IT, перемога на хакатоні з соціального підприємництва #SocialBusinessInUA, грант від Urban Spaсe 100.

"Знайди свою підтримку" - саме цими словами зустрічатиме кожного відвідувача сайт Ba&Di Freelancе - простір активних бабусь і дідусів, які допомагатимуть у повсякденних справах молодим сім'ям.
Місія:


Працевлаштовуючи літніх людей, ми руйнуємо їхні власні та суспільні стереотипи щодо якості життя після виходу на пенсію.
Наша діяльність:

  • послуги няні для дітей;
  • послуги компаньона для літніх людей;
  • проведення майстер-класів з прикладного мистецтва.
Географія: м. Івано-Франківськ, Україна
Зв'язатись з нами:
galinaplotnyckaya@gmail.com
+38 (098) 00 39 761