Міжнародна Школа соціального підприємництва SELab оголошує новий набір учасників

23 жовтня 2017


Міжнародна Школа соціального підприємництва SELab відкрила прийом заявок на участь у своїй другій програмі. Заявки приймаються до 3 грудня 2017 року через форму.

Школа розрахована на тих, хто прагне досягнути позитивних змін в суспільстві через побудову та діяльність соціального бізнесу в Україні, втілення інноваційних рішень та створення нових робочих місць та можливостей. Учасників відбиратиме експертний комітет Школи. Перевагу отримають працюючі соціальні бізнеси до 1,5 років та опрацьовані ідеї. Усього буде відібрано 20 учасників.

Партнер поточного набору SELab Благодійна організація «Фонд родини Нечитайло». За результатами Школи Фонд підтримає проекти, спрямовані на створення можливостей для незалежного життя людей з особливими потребами. Детальніше про умови та критерії тут.

Навчання відбудеться у три етапи: 16-17 грудня 2017 року, 20-21 січня та 21-22 лютого 2018 року. Формат — поєднання навчальних сесій, практичних вправ, роботи "в полі", воркшопів з формування та відпрацювання вмінь, зустрічей із соціальними підприємцями та індивідуальних консультацій, участі у міжнародних заходах.

Умови участі:
реєстраційний внесок у розмірі 800 грн. Організатори Школи покривають витрати на роздаткові матеріали, харчування, а також проживання та проїзд для мешканців з інших міст.
Усі учасники Школи зможуть взяти участь у Міжнародній конференції з соціальних інновацій в м. Києві 22 лютого 2018 року.Реєстрація за посиланням.


Довідка
SELab Міжнародна Школа соціального підприємництва
Школа соціального підприємництва, спільна ініціатива Chasopys Creative Family та Українського форуму благодійників, що реалізується в рамках міжнародного проекту SEESID - Social Entrepreneurship Eco System Inter-regional Development за підтримки Swedish Institute.