Благодійна організація «Фонд родини Нечитайло» підтримає проекти другого набору SELab

23 жовтня 2017
Партнером другого набору SELab виступає благодійна організація «Фонд родини Нечитайло»
За результатами програми Фонд підтримає проекти, спрямовані на створення можливостей для незалежного життя людей з особливими потребами. Фонд підтримає проекти другого набору SELab в рамках програми «Інклюзія. Жити на рівних», основною метою якої є створення засобів та умов, що допомагають людям з інвалідністю жити повноцінним життям.
У відборі братимуть участь проекти, спрямовані на:

- допомогу людям з інвалідністю в розвитку соціальних бізнесів та ініціатив;
- створення сталих моделей підтримки найближчого оточення людей з інвалідністю;
- підтримку проектів, спрямованих на інклюзію людей з інвалідністю в суспільство;

Вагомими критеріями на користь відбору проектів стануть:

- со-фінансування проекту його засновниками;
- сталість бізнес-моделі/ініціативи (бізнес/ініціатива має себе забезпечувати та заробляти без подальшого отримання грантів чи інвестицій);
- відчутний результат для кінцевого благоотримувача.
«Ми впевнені, що серед людей з інвалідністю та їхнього найближчого оточення є ініціативні люди, яким просто потрібно допомогти побудувати сталий бізнес. І це стане системою підтримки не тільки для них, але і для більш широкого кола людей»
Вікторія Миколаюк
Директор БО «Фонд родини Нечитайло»
Міжнародна Школа соціального підприємництва SELab приймає заявки до 3 грудня 2017 року через форму. Школа розрахована на тих, хто прагне досягнути позитивних змін в суспільстві через побудову та діяльність соціального бізнесу в Україні, втілення інноваційних рішень та створення нових робочих місць та можливостей. Навчання відбудеться у три етапи: 16-17 грудня 2017 року, 20-21 січня та 21-22 лютого 2018 року. Формат — поєднання навчальних сесій, практичних вправ, роботи "в полі", воркшопів з формування та відпрацювання вмінь, зустрічей із соціальними підприємцями та індивідуальних консультацій, участі у міжнародних заходах.
Довідка
SELab Міжнародна Школа соціального підприємництва
Школа соціального підприємництва, спільна ініціатива Chasopys Creative Family та Українського форуму благодійників, що реалізується в рамках міжнародного проекту SEESID - Social Entrepreneurship Eco System Inter-regional Development за підтримки Swedish Institute.
Благодійна організація «Фонд родини Нечитайло».
Місія Фонду – допомагати людям та реалізовувати благодійні ініціативи, спрямовані на вирішення соціальних проблем, залучати до свідомої допомоги інших людей та організації. Напрями діяльності Фонду: «Інклюзія. Жити на рівних» - створення засобів та умов, що допомагають людям з інвалідністю жити повноцінним життям; «Допомога поруч». В центрі уваги Фонду: людина, її здоров'я та повноцінне життя; актуальні соціальні ініціативи сільських територіальних громад та підтримка соціальних об'єктів.