Традиції і новинки Акселератора соціального підприємництва SELab 2019-2020


Команди четвертого набору SELab закінчили очну сесію першого модулю в Києві і повернулися у звичне середовище виконувати домашнє завдання: досліджувати ринок, вдосконалювати продукти соціальних підприємств і опитувати клієнтів. Такі теми і форми роботи - обов'язкові компоненти кожної програми акселератора. Водночас щороку життя диктує оновлення змісту і форми навчання. Які особливості SELab 2019-2020, і що лишається непорушним?
"Програма Акселератора побудована за принципом learning by doing, тобто вивчаючи – робимо. На очних сесіях упродовж тижня ми представляємо методологію різних важливих компонентів розвитку бізнесу, потім команди опрацьовують ці компоненти саме для свого проекту під керівництвом менторів. Після цього у них є три тижні польової роботи з клієнтом і продуктом – виконання домашнього завдання", - зазначає співзасновниця Акселератора соціального підприємництва SELab, СЕО Chasopys Альона Калібаба.
"Основний фокус залишається незмінним — це розвиток бізнес-складової соціального підприємництва. Водночас ми оновили програму, щоб вона відповідала EU EntreComp Framework. Це документ, розроблений експертами Європейського Союзу, який містить опис базових компетенцій підприємців-початківців. Новий набір SELab розвиватиме на Акселераторі soft skills зі стресостійкості, екологічності ведення соціального бізнесу та digital-маркетингу", - розповідає співзасновниця Акселератора соціального підприємництва SELab, голова правління громадської організації SILab Ukraine Анна Гулевська-Черниш.

Акселератор SELab — спільна ініціатива Chasopys Creative Family, ГО "Silab Ukraine" та Українського Форуму Благодійників,. Партнери: Благодійна організація «Фонд родини Нечитайло» та компанія "Метро Кеш енд Кері Україна". Акселератор із соціального підприємництва проводиться в межах проекту "Соціальне підприємництво: досягнення соціальних змін за ініціативою "знизу", що реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу.
Follow Lucy Newton on Twitter and join the mailing list