Привіт!
Я, Петро, соціальний підприємець.
Буківничка
Книгарня, яка працює за схемою 1+1: щоразу, коли у нас купують книгу – другу ми віддаємо дитині, яка її потребує.
" Десять років тому, на першому курсі університету, мене спіткала депресія, яку подолав завдяки книгам, котрі читав у вільний час. Відтоді я почав мріяти відкрити книгарню, адже читання може змінити людське життя, як свого часу змінило моє.

На відкритті Центру Шептицького я побував на лекції дисидента Мирослава Мариновича, який розповідав про принцип доданої вартості у діяльності Андрея Шептицького – зачинателя соціального підприємництва в Україні. Саме тоді мене осяяла ідея про власний проект, але сумніви у собі завадили його втілити. Через 2 роки я згадав про свою мрію і вирішив, що хочу створити бізнес за принципом win-win, відкривши книгарню, завдяки якій діти, котрі опинилися у кризових ситуаціях, отримуватимуть безкоштовний доступ до якісної літератури."
Місія:

Ми пропонуємо книжкові послуги, завдяки яким діти, котрі опинилися у кризових ситуаціях, безкоштовно отримують доступ до книготерапії.

Наша діяльність:

Що можна придбати в Буківничці:

1) нові та вживані книги;

2) книгосюрпризи (книги, загорнені у крафтовий папір, на якому вказаний жанр, видавництво та цитата з твору. Всередині кожного сюрпризу є закладка і листівка);

3) книжкову підписку (ви заповняєте анкету, в якій розповідаєте нам про свої літературні вподобання. Відповідно до них ми підбираємо для вас книги, які надсилаємо раз на місяць впродовж 3, 6 або 12 місяців).

Також ми екологічно-відповідальні, тому книги, які непридатні для продажу чи благодійності, – віддаємо на переробку.
Географія: м. Львів, Україна
Зв'язатись з нами:
Петро Ткачишин
E-mail:
bookivnychka@gmail.com
https://www.facebook.com/p.tkachyshyn