Привіт!
Ми, Дар'я, Ірина, Оксана, Слава та Ольга, соціальні підприємниці!
Creative Women Space
Перший в Україні жіночий креативний простір, який допомагає створювати світ, в якому жінки не бояться втілювати власні мрії.
"Нас об'єднало бажання втілити власні ідеї та допомогти іншим жінкам реалізуватися у творчості та бізнесі. Women's empowerment – одна з цінностей нашої ініціативи, допомагаючи одна одній, кожна із нас зростає.
Починалося все з розмов на кухні. Протягом року ми зустрічалися щотижня і ділилися планами, мріями та страхами, перемогами і падіннями, надихали одна одну. З часом виявилося, що кожна із нас має власну ідею творчого проекту або соціального підприємства, але з тих чи інших причин боїться розпочати. Кожна із нас мріяла про своє: арт-кафе з лекціями, концертами та кінопоказами, простір для інтровертів, інкубатор для жіночих бізнес-ідей, освітній простір із бірюзовим піаніно, книжками, сукенками та іншими дівочими дрібницями.
Десь через півроку виникла ідея масштабувати наш «гурток» до розмірів простору. Уп'ятеро ми не побоялися відкрити простір за власні кошти, без грантової підтримки, зібравши частину коштів через дружню краудфандингову кампанію у Facebook."
Місія:

Ми створюємо середовище для реалізації жінок у творчості та бізнесі.

Наша діяльність:

Ми надаємо простір, можливості та підтримку для реалізації жіночих проектів, створюємо та розвиваємо жіночу спільноту. Основні напрямки діяльності:

  • бізнес-трамплін для жінок (менторська підтримка),
  • неформальна освіта через події на локації (лекції, майстер-класи),
  • мистецькі події (художні виставки, музичні та літературні заходи, кіноклуб),
  • психологічні (лекції, групи, арт-терапія),
  • виступи жінок з різних сфер (культура, громадський сектор, медицина),
  • відкриті дискусії на суспільно-важливі теми,
  • нетворкінг,
  • кейтеринг,
  • у планах — освітньо-творчі мандрівки Україною та закордон.
Ми віримо у силу креативності, співпраці та спільноти, тому наш простір – більше, ніж робоче місце. Це простір для нетворкінгу, навчання, розвитку та приналежності до спільноти жінок, які прагнуть реалізувати себе у творчості та бізнесі.
Географія: м. Київ, Україна
Зв'язатись з нами:
www.creativewomenspace.com
E-mail: creativewomenspace@gmail.com
Адреса: Київ, провулок Михайлівський 9Б, офіс 64
Телефон: +38 063 158 2008