Привіт!
Я, Ольга, соціальний підприємець.
Klein
Перша у м. Рівне логопедична студія європейського рівня.
"Мені 55 років, за освітою – педагог. Пропрацювавши багато років у соціальній сфері та маючи практичний досвід в розробці проекту та відкритті обласного центру надання соціальних послуг, зрозуміла що багато проблем цієї сфери можна вирішити підприємницьким шляхом. Найближчою для мене стала проблема дітей з вадами мовлення, так як дитина, не отримавши вчасно реабілітацію, погано адаптується в соціумі. Ця проблема стала помітною не лише в моїй родині (маленький племінник), в колі моїх друзів та знайомих, а й на рівні міста. Особливо важко допомогти дітям із соціально-незахищених сімей, враховуючи не лише фінансову сторону, а й завантаженість фахівців. Так виникла ідея створення логопедичної студії «Klein» в Рівному."
Місія:

Ми працюємо для того, аби кожна дитина відчула радість вільного спілкування із світом.

Наша діяльність:
Наші послуги:

- психологічна діагностика,

- консультації логопедів,

- терапія (ігротерапія, казкотерапія, арт-терапія, музикотерапія, логопедична корекція, заняття із залученням сенсорики та дрібної моторики, ава-терапія),

- просвітницька робота з батьками.

Ми забезпечуємо простір та комфортні умови для роботи самозайнятих фахівців (логопедів та психологів) , що проводять реабілітацію дітей з розладами мовлення (в тому числі і на фоні аутизму), проводимо контроль якості їх роботи, пошук клієнта.
Географія: м. Рівне, Україна
Зв'язатись з нами:
E-mail: esphir2011@gmail.com, olnat63@ukr.ne
+38 068 72 79 083
+38 098 20 58 483