Привіт!
Ми-команда професіоналів, Елла, Дарина, Анастасія, Тетяна, Галина, і ми соціальні підприємниці.
Сімейний Клуб «Долоні»
Кваліфікаційні послуги для дітей та їх родин з метою психологічної реабілітації для збереження здоров'я та гармонійного розвитку.
"Ідея розвитку соціального підприємства виникла в Елли, тоді ще виконавчого директора благодійної організації «Мережа м. Кривий Ріг», як єдиний спосіб зберегти медико-соціальний та психологічний супровід для 250 ВІЛ-позитивних дітей нашого міста. Благодійна організація протягом 10-ти років надавала безкоштовні послуги ВІЛ-позитивним дітей та дітям, у складних життєвих обставинах. Ми мали спеціальне обладнання для психологічного та дефектологічного супроводу дітей, команду професіоналів (психологів, соціальних працівників, логопедів, викладачів) які з щирим серцем допомагали соціалізуватись дітям з ВІЛ. Три роки тому завершилось грантове фінансування благодійної організації. І нами було ухвалено рішення створити нову форму, більш життєздатну та стійку, для продовження діяльності з дітьми. Так з'явився Сімейний Клуб «Долоні»."
Місія:

Ми створюємо інклюзивний простір для дітей з особливими потребами, в тому числі для дітей з ВІЛ, для фізичного та психологічного гармонійного розвитку.

Наша діяльність:

На надаємо психологічні, дефектологічні, логопедичні, освітні, розвиваючі послуги в індивідуальному та груповому форматах дітям від 10-ти місяців до 16 років.


Основні напрямки діяльності:

  • Ранній розвиток дитини від 10-ти місяців до 3-х років «Разом з мамою»
  • Навчально-розвивальні групи для дошкільнят «Я -сам, Умняшкі»
  • Підготовка дитини до школи «Школярик»
  • Навчання англійською мовою дошкільників та молодших школярів
  • Корекційно-розвивальні заняття з логопедом, дефектологом
  • Надання психологічної допомоги дітям з особливими потребами
  • Надання консультацій соціальним працівником
  • Психологічна допомога підліткам у груповому форматі «Подорож до себе»

За рахунок 30 % від прибутку ми надаємо заробітну плату спеціалістам, які працюють з ВІЛ-позитивними дітьми та дітьми з особливими потребами певних нозологій (наприклад – тяжкі форми аутичної поведінки), для яких в свою чергу такі послуги – безкоштовні.
Географія: м. Кривий Ріг, Україна
Зв'язатись з нами:
Адреса: м. Кривий Ріг, вул. Мистецька 2, 5 поверх.
+38 097 33 999 73