Привіт!
Мене звати Сергій Онуфрик і я соціальний підприємець.
При ділі
Екологічно чиста продукція від чистих серцем людей.
"Разом з дружиною Маріанною ми виховуємо четверо дітей, серед них – 10-річний Левчик, який має комплексні порушення у розвитку. Серед наших друзів і знайомих є інші сім᾿ї, які виховують дітей з інвалідністю і постійно задумуються над тим, як організувати кращі послуги і можливості для них. На хакатон ми прийшли з ідеєю створення соціальної майстерні, де діти і молодь з особливостями розвитку могли би набувати навичок зайнятості, вчитися самостійному життю і соціалізуватися у життя громади. Дякуючи організаторам і тренерам SeLAB ми розвинули нашу ідею і тепер маємо повністю сформоване бачення і бізнес-план зі створення соціального сільськогосподарського підприємства «При ділі», яке буде вирощувати екологічно чисту продукцію. Ми створимо робочі місця для людей з інвалідністю і не менше половини прибутку будемо направляти на створення соціальної майстерні для дітей і молоді з інвалідністю, а також на будівництво і утримання будинку підтриманого проживання."
Місія:

Ми створюємо сприятливе середовище, можливості для зайнятості і робочі місця для осіб з інвалідністю у сфері вирощування екологічно чистої та органічної продукції.

Наша діяльність:

Ми - сільскогосподарське соціальне підприємство, де кожна людина, не зважаючи на особливості розвитку, може отримати зайнятість і самореалізацію. Ми плануємо вирощувати сільськогосподарську і фермерську продукцію, а також в перспективі розвиватимемо еко-туризм.
Географія: Киїська область, Україна
Зв'язатись з нами:
Сергій Онуфрик+38 063 242 07 95
E-mail: onufryk.sergiy@gmail.com
Facebook

Маріанна Онуфрик
+38 063 73 17 038
E-mail: onufryk.marianna@gmail.com
Facebook