Привіт!
Ми, Дарина, Валентина, Гнат …., соціальні підприємці.
RE:ban
Сучасні крафтові вироби, зроблені з використаної банерної тканини.
"Ідея проекту народилася у колі родини, в якій тато (рекламіст), виготовляючи для своїх клієнтів рекламні банери, складував їх після використання у власному гаражі, поки вони не заповнили весь вільний простір. Донька – еколог, знаючи, що методу утилізації банерів в Україні поки що не існує, а викидати їх на звалище – просто екологічний злочин, почала шукати спосіб для їхньої переробки. Так виникла ідея надати нове життя використаним банерам. Донька почала експериментувати із банерною тканиною і пошила з неї кілька простих речей – косметичку та пенал. Саме з ними родина прийшла на Хакатон із соціального підприємництва, де зустріли однодумців, натхненних ідеєю апсайклінгу. З ними проект дуже швидко набрав обертів. За півроку команда проекту зібрала для переробки понад 150 кв. м. банерів, з яких відшила і продала понад 120 стильних крафтових виробів."
Місія:

Ми просуваємо культуру відповідального споживання та збереження навколишнього середовища через повторне використання ресурсів.

Наша діяльність:
Наш соціальний вплив - зменшення відходів ПВХ-тканини та ПВХ-сітки, яка використовується у рекламі та після використання у величезних кількостях опиняється на звалищах.

Наша продукція: виготовлення нових та сучасних виробів - сумок, шопер, косметичок.

Виготовлені з банеру стильні та зручні у використанні речі команда продає на різних майданчиках: на ярмарках (Еко-форуми, Кураж-базар); в спеціалізованих магазинах (Всі свої, UA made, Штуки); еко-спільнотах; соціальних мережах.
Географія: м. Київ, Україна
Зв'язатись з нами:
E-mail: re.ban.kiev@gmail.com
+38 067 650 35 11 (Дарина)
+38 067 263 56 58 (Валентина)