Привіт! Ми – Дмитро, Уляна та Віка – три засновники цієї мережі, соціальні підприємці.


"СВІТИ"
мережа інклюзивних кав'ярень, яка створена для всіх груп населення, без обмежень.
Колись давно я хотів з друзями відкрити кав'ярню, проте з часом ця мрія забулась через навчання, роботу та всіляку всячину. Зіткнувшись з проблемою інвалідності я на власному досвіді зрозумів наскільки це важко бути рівним та реалізувати свої мрії. Саме тому я вирішив втілити свою ідею - відкрити кав'ярню, в якій би могли працювати та реалізовуватись люди з інвалідністю.
Дмитро Федорчак
Я кавоман, і вже 10 років мрію про відкриття кав'ярні. Для мене завжди було дивиною, чому ми рідко коли бачимо в нашому оточенні людей з інвалідністю, а коли бачимо, то не знаємо, як себе поводити. Ставши дорослою, я знайшла відповіді на ці запитання. Коли я стала мамою двох дітей, я зрозуміла, що хочу щоб мої діти розуміли, що всі люди рівні, щоб вони не викреслювали нікого з свого життя через їхній вигляд чи особливості. Тому я вирішила реалізувати свою мрію зробивши її інклюзивною - створити простір, де будуть працювати люди з інвалідністю, підтримувати їх в своїх починаннях та самореалізації.


Уляна Сусол
Мені подобається робити цей світ кращим. І я знаю з чого почати! Працюючи три роки з людьми з інтелектуальними порушеннями я зрозуміла, що в моєму оточенні є дуже багато молодих людей з інвалідністю, які не реалізовані професійно проте прагнуть цієї реалізації. Зустрівши на Хакатоні однодумців з різних міст України ми почали цю справу разом. Ми хочемо відкрити мережу кав'ярень, де буде добре всім людям не зважаючи на жодні особливості кожного.
Вікторія Мир
Місія:

Наша мережа кав'ярень створює можливості розвитку та самореалізації людей з різними формами інвалідності через працевлаштування в інклюзивному просторі.
Наша діяльність:

  • Створення інклюзивного простору для відпочинку та часопроведення в Львові (спершу), а потім у Тернополі та Черкасах;
  • Продаж смачної кави та смаколиків;
  • Організація заходів/вечірок/тематичних вечорів;
  • Організація бізнес-сніданків;
  • Працевлаштування людей з інвалідністю;
  • Навчання людей з інвалідністю магії приготування кави;
  • Виїзди з продукцією на публічних заходах (фестивалі, концерти та ін.);
  • Кейтерінг;

Географія: м. Львів, м.Черкаси, м.Тернопіль, Україна
Зв'язатись з нами:
Дмитро Федорчак
+38 097 855 35 24
dmytro.fedorchak@gmail.com
facebook
Уляна Сусол

+38 093 204 29 47
facebook
Вікторія Мир

+38 096 969 67 82
viktoria_myr@i.ua
facebook