Привіт! Я, Віктор Тиркало, соціальний підприємець!
Бізнес-освіта 50+
Навчальна інноваційна платформа з бізнес-освіти для людей третього віку
У країнах ЄС я побачив, як живуть люди віком за 50 років. Можливості дуже відрізнялися від українських реалій. Виникла ідея, не чекаючи на державні програми, створити європейські стандарти життя для старших українців.
З 2015 року мене зацікавила тема «срібної економіки», коли досвід, зв'язки, професійні навички людей третього віку активно застосовуються для блага національної економіки.

Зокрема вивчаю досвід Норвегії, Швейцарії, Німеччини, Польщі, де є національні програми Служби старших експертів. Цей досвід хочу запровадити і в Україні.

Також українці, які проживають у Греції, Польщі, Франції, Австрії, Португалії, зацікавлені у співпраці з громадянами України як у сфері мікробізнесу, так і в культурних заходах.
Місія:


Даючи бізнес-освіту і можливість започаткувати мікробізнес людям віку 50+, ми інтегруємо їх в економіку і сприяємо розвитку особистості без вікових обмежень.
Наша діяльність:

Проведення модульних бізнес-тренінгів із трьох блоків бізнес-освіти:
  • цифрова та комп'ютерна грамотність;
  • фінансова грамотність;
  • підприємництво.
Послуги коворкінг-центру для випускників-підприємців.

Організовуємо проведення Клубів за інтересами, просвітницькі заходи, бізнес-зустрічі з успішними підприємцями, екскурсії та культурні зустрічі.
Географія: м. Київ, Україна
Зв'язатись з нами:
kyyanko@i.ua
+38 (930) 135771